MP3 Browser Plugin - Joomla için MP3 yayınlama eklentisi

MP3 ModülüBu eklenti (plugin) bugüne kadar yayınlanan mp3 eklentileri içinde en koaly kullanılanı diyebilirim. Plugini sisteminize yükleyip aktif etmeniz yeterli. ancak siz farklı ayarlamalar yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Tablo rengi, download ikonu kolan renklerini vb. ayarlayabilirsiniz. Temelde yapmanız gereken. 1. plugini joomla eklenti ekle kaldırdan yüklüyoruz. 2. plugini aktif ediyoruz. 3. istersek gerekli ayarlamaları yapıyoruz. 4. Şimdi ise mp3lerimizi yayınlamamız gerekiyor. Önce sitenize hotinginize yani bir klasör açıp mp3 leinisi içerisine yükleyin. daha sonra mp3 leri yayınlamak için yeni bir içerik ekleyin. İçerik ismini mesela Mp3 İndir, Dinle diyelim. Bu içeriğin yazı kısmına "{music}mp3 yolu{/music}" bu kodları yapıştırın. (tırnak işaretleri yok). mp3 yolu yerine siz kendi mp3 leriniz nerede ise o yolu göstereceksiniz ve mp3'leriniz sayfada listelenecek.

Örnek olarak mp3'lerinizi images/musiklerim klasörüne koydu iseniz kodu da şu şekilde eklemeniz gerekecek: {music}images/musiklerim{/music}.   Ziyaretçi isterse mp3'ü dinler isterse indirir. Ayrıca ekranda mp3'ün ismi,  boyutu, kaç dakika sürdüğü vb. de gösterilmektedir.

Aşağıdaki linkler aracılığı ile demosunu nceleyebilir, hoşunuza gittiği takdirde indirip kullanabilirsiniz. Plugin ücretsizdir. Hayırlı ve faydalı olması sileğiyle...

MP3 Browser Plugin - Joomla için MP3 yayınlama eklentisi - Demo

MP3 Browser Plugin - Joomla için MP3 yayınlama eklentisi - İndir

MP3 Browser Plugin - Joomla için MP3 yayınlama eklentisi - Joomla.org sayfası

Top