Yatay Üye Giriş Formu - Joomla 1.5

yotau_Joomla 1.5 kullanıcıları Joomla 1.5 kullanıcıları için yatay üye kayıt ve giriş formu. Bir çok ücretli tema ile birlikte gelen ve bu giriş formunu ücretsiz modüllerde de isteyen naısl yapabileceklerini soran bir çok Joomla kullanıcısı mevcuttu. Bunlar için ve bundan sonra yatay üye giriş formu kullanmak isteyenler için ücretsiz, kullanışlı güzel bir üye giriş ve akyıt formu modülü yayınlandı. Bu modülü kullanmak istiyorsanız tema index.php dosyasına ve temanızın xml dosyasına ufak eklemeler yapmanız gerekmektedir. 

Temanızın index.php dosyasını açın ve aşağıdaki kodları <body> tagından sonra yerleştirin.

<?php if ($this->countModules('toolbar')) : ?>
<jdoc:include type="modules" name="toolbar" style="raw" />
<?php endif; ?>


Eğer kullandığınız temanın modül pozisyonlarında "toolbar" varsa o pozisyonu kullanabilirsiniz. Veya kendiniz başka bir pozisyonda da kullanabilirsiniz.
hangi posizyonda kullanacaksanız o pozisyon ismini <positions> </positions> kodları arasına yerleştirerek templateDetails.xml dosyanıza eklemelisiniz. Örnek: <position>toolbar</position>

Bu değişikliklerden sonra modülü yükleyip istediğiniz pozisyonda aktif ederken modül başlığını göster özelliğini "Hayır" olarak işaretlemeyi unutmayınız.

Horizontal Login Module for Joomla 1.5 - İndirmek için tıklayınız..

Top