ArchivePro 1.1 Arşiv Modülü

archivepro1.jpgArchivePro 1.1  Arşiv modülü: 
İçeriklerinizi profosyonelce arşivlemek ve bunu ziyaretçilerinize güzel bir şekilde sunmak mı istiyorsunuz? İşte bu modül arşivlerinizi zenginleştirir ve sitenizdeki görüntüsüne profosyonellik katar. Kısacası  içeriklerinizi tablolar ve ikonlar yardımı ile sunabilirsiniz.
Bir çok özelliği metin eklemenize ve her görünümü farklı bir şekilde sunmanıza olanak sağlar. Bu modül bir site için olmassa olmazlardan diyebiliriz. Özellikle haber siteleri ve çok içerikli diğer siteler için çok uygun bir modüldür.
Joomla 1.0.x ve 1.5.x native versiyonları için kullanabileceğiniz dosyaları aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile indirebilirsiniz. Joomla 1.5.x Native versiyonu çok yakında yayınlanacaktır.
Ayrıca aşağıdaki demo bağlantısını tıklayarak önce modülü inceleyebilir, kullanıp kullanmama konusunda karar verebilirsiniz.


ArchivePro 1.1  Arşiv modülü: Demo
ArchivePro 1.1  Arşiv modülü: İndir Download


 

Start Archiving like a Pro! You can dramatically enhance the way archives are displayed on your site, including the ability to display them in a table, and with icons. Great features allow you to add custom text to your archive module and to change almost every facet of the display. This module is a must-have for sites that thrive on content!

Top