Joomla Günleri - İstanbul/Türkiye - 25 Ekim 2008

Joomla Günleri - İstanbul25 Ekim 2008 tarihinde İstanbul İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda "JoomlaDay Türkiye - İstanbul" etkinliği gerçekleştirilecektir.
Etkinliğe katılacak kişi sayısı 150 ile sınırlı olup katılım ücreti 10 YTL olarak belirlenmiştir.
Etkinliğe katılmak için Ön Katılımcı Formunu Doldur linkine bağlanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Etkinliğe katılacak kişilerin yanlarında (eğer var ise) diz üstü bilgisayarları ile gelmeleri beklenmektedir.
Ayrıntılı bilgi için www.joomlagunleri.orgImageJoomla! Swahili dilinde "hep beraber" anlamına gelen, dünyada en yaygın kullanılan açık kaynak kodlu, özgür web içerik yönetim sistemidir (CMS). Joomla ile programlama bilgisine ihtiyaç duyulmadan, çok hızlı şekilde dinamik web sayfaları hazırlamak ve yayınlamak mümkündür.

Joomla! sürümleri bugün tüm dünyada 3.000.000 seferden fazla indirilmiş, 160.000'den fazla web sitesinde kullanılmış, 15 aktif geliştirici, 2000’den fazla desteklenmiş eklenti, 150.000’den fazla kayıtlı kullanıcı ile Alexa.com’da ilk 1000 içerisinde yer almaktadır.

Hazırlanan Joomla! Günü Türkiye organizasyonu, tüm dünyada 2006 yılından bu yana gerçekleştirilen Joomla!DAY zincirinin Türkiye halkasıdır. JoomlaDay Türkiye 2008; tümüyle Joomla! için düzenlenmiş, Türk Joomla! Topluluklarını bir araya getiren, teknik ve pratik uygulamaların yanı sıra katılımcıların tanışıp kaynaşabileceği ilk ve tek etkinliktir.

Türk web geliştiricileri arasında da kabul görmüş olan Joomla CMS'nin arkasında bulunan Türk Topluluğunu ilk kez bir araya getirecek olan JoomlaDays Türkiye 2008 etkinliği 25 Ekim 2008 tarihinde ITÜ Maçka Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda gerçekleşecektir.

Her yaş grubundan 150’nin üzerinde katılımcı, Türk Joomla topluluğu içerisinde kabul görmüş, konusunun uzmanı konuşmacıların verdiği seminerler ile pratik uygulamalı seminerleri izleyebilecek ve fikir alışverişinde bulunabilme fırsatını yakalayacaklardır.

Top