Joomla Web Messenger Beta: J 1.5

Joomla Web Messenger, Windows Live Messenger'ı Joomla Sitenize yayınlamaya imkan vermektedir. Web sitenizden Messenger'ı online yapın. Bu bileşen windows web servislerini kullandığı için herhangi bir ek ayarlama yapmanıza gerek yoktur. Default ayarlar messenger çalışması için yeterlidir. Ne siz ne de kullanıcılarınızın giriş işlemlerinde endişelenmesine gerek yok çünkü bu işlemler Windows kanalları aracılığı ile sağlanmaktadır. Görünüşü değiştirmek isterseniz sadece default.css dosyasını düzenlemeniz yeterli olacaktır. (bkz. in the frontend folder of the component) Bu sistem şuan beta sürüm aşamasındadır. Ama buna rağmen oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Joomla Web Messenger Beta - Bileşen J 1.5 Native
Üretici: Jooglar
Üretici Adresi: www.Jooglar.com
Joomla Web Messenger Beta - Demo
Joomla Web Messenger Beta - İndir
Joomla Web Messenger Beta - DownloadJoomla Web Messenger allows you to embed Windows Live Messenger (former MSN Messenger) into your Joomla sites.
Turn your website into a Windows Live Messenger online. This component uses the webservice provided by Microsoft, so you don't have to set up anything.
The default values are enough for the messenger to work fine.
Neither you nor your users even have to worry about the password or account name managing, because it is done via Microsoft gateway, simple and fast.
If you want to change the 'look and feel', just modify the default.css file (in the frontend folder of the component).
This component is still on its beta version, but the main functionality (the chat) is fully functional.

 

Top