Expose Flash Gallery 4.6.3a

Expose Flash Gallery 4.6.3a: Expose Flash Gallery çok kullanılan kaliteli ve ücretsiz albüm bileşenlerinden biridir.joomla siteniz için uygun bir foto albüm bileşeni arıyorsanız bu bileşen tam size göre. Ayrıca bu bileşen sayesinde üyeleriniz de kendi istedikleri resimleri albüme ekleyebilir. Resimleri yönetmek için yönetici paneline girmenize de gerek yok. Sitenin ön yüzünden gerekli işlemleri yapabiliyorsunuz.   Ayrıca resimleri slyat halinde gösterebilme özelliği de olan bu bileşen flash görünümü ile de kullanıcıları hoş bir seyir katıyor. Otomatik oynatma zelliğine de sahip oaln bu bileşende kategori ve alt kategoriler  oluşturmak mümkündür. Expose Flash Gallery bileşeninin modül ve dil dosyaları mevcuttur. Bu bileşeni Joomla 1.0 ve Joomla 1.5 versiyonalrında rahatlıkla kullanabilirsiniz...

Expose Flash Gallery 4.6.3a
Üretici: Josh
Üretici Adresi:
Josh
Expose Flash Gallery 4.6.3a - Demo
Expose Flash Gallery 4.6.3a - İndir
Expose Flash Gallery 4.6.3a - Download


Exposé is a Flash-based tool which allows you to create eye-catching slide shows of your pictures on the web. A list of the features supported by exposé includes the following:

- direct linking to a photo or album
- a slide show can be automatically started
- a background/foreground image can be loaded
- more interface elements can be now customized
- album Manager nows uses Joomla Authentication
- smoother Interface
- iframe has been removed, full php integration
- easier to adjust the size using only the expose.html.php
- improved background color adjustments
- check_system.php script added for troublshooting
- supports SEF URL's
- upload/add background image through Joomla backend

The small footprint of the Flash clips and an intelligent loading of resources allow even dialup users to have a seamless experience viewing your photos. exposé is FREE for personal use.

Top