Tags: joomla, modu, xhtml, legacy, akordiyon, 0.8.6, doğrulamasına, bakıyoruz, transitional

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod: Joomla için tasarlanmış basit bir akordiyon menu sistemi. Akordiyon menu mouse ile tetiklenerek (mouseover) veya tıklanarak kullanılabilir. Yalnızca birinci seviye uzatılabilir devamı otomatik olarak gelecektir. Şu an joomla 1.5 Legacy modu desteklemektedir.  Önce  XHTML 1.0 Transitional doğrulamasına bakıyoruz, ttp://joomla15.simplebydesign.co.uk bu adresten faydalanabiliriz. Test adresi. Gerekli modül ayarlarını ve parametreleri bulabilirsiniz.

 

SBD Accordion Menu 0.8.6
Üretici: Matthew Cooper
Üretici Adresi:
SBD Accordion Menu 0.8.6 - Demo
SBD Accordion Menu 0.8.6 - İndir
SBD Accordion Menu 0.8.6 - Download

SBD Accordion Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy
A simple accordion menu system for Joomla. The accordion menu can either be triggered on mouse over the menu or by clicking to expand the menus.
Only the first level is expandable, all following levels are automatically expanded though all further levels are fully indented.

Now compatible with Joomla 1.5 with Legacy switched on.

Now validates to XHTML 1.0 Transitional, see http://joomla15.simplebydesign.co.uk to test validation. (Requires module parameter set and
CSS copied to template CSS file)

 

Tags: joomla, modu, xhtml, legacy, akordiyon, 0.8.6, doğrulamasına, bakıyoruz, transitional

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

JOOMLA'NIN TARİHİ

yotau_İçerik Yönetim Sistemlerinin popülerliği her geçen gün artıyor. Bu popülerliğin içinde içerik yönetim sistemleri kendi aralarında da yarışmaya devam ediyor. İçerik Yönetim Sistemlerinin birbirleri ile yarışıyor olması elbette iyi ve biz bu yarışı hep takip edeceğiz. Kazanan ya da ileride giden kim olursa olsun sonuçta kazanan hepimiz olacağız, İnternet dünyası, web dünyası olacak.  Devamını oku...
Tags: joomla, modu, xhtml, legacy, akordiyon, 0.8.6, doğrulamasına, bakıyoruz, transitional