Multi Column Latest News Module 1.0

Multi Column Latest News Module: Bu varyasyon Son Eklenen Haber modülü olarak haberleri çoklu dizeler halinde göstermeye olanak sunuyor. Joomla 1.0.x versiyonları için uygundur.

Shape 5 Tell A Friend Modul

Tavsiye ModülüShape 5 Tell A Friend Modul - Site tavsiye modülü: Sitenizi tavsiye modülü eklemek istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz. Modül Joomla 1.0 ve 1.5 NAtive uyumludur.  Ayrı bir pencerede açılan modüle isminizi ve mail adresinizi yazdıktan sonra göndermek istediğiniz 3 kişinin mail adresini yazarak tavsiyede bulunmuş oluyorsunuz. ayrıca bu tavsiye metnini kendiniz de oluşturabiliyorsunuz. modül İngilizcedir. Eüer Türkçeleştirmek isterseniz modül içerisinde bulunan tellafriend.html, thankyou.html ve mod_S5tellafriend.php dosyalarını açarak gerekli düznelemeleri yapabilirsiniz.

AMP3Player ve Analog Clock

AMP3Player - Joomla 1.5 Native Analog Clock - Joomla 1.5 Native
AMP3Player - Joomla 1.5 NativeJoomla 1.5 Native uyumlu Mp3 Çalar modülü. Sınırsız albüm ve şarkıları listeleyerek yayınlaya bileceğiniz bu modülü popup olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca modülü 5 ayrı renkte kullanabilirsiniz...

Analog Clock ModulJoomla 1.5 Native uyumlu olan bu modül sitenize renk katacak. Modül fla dosyası ile birlikte sunulmaktadır. .fla dosyasını editleyerek saati istediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

AMP3Player
Üretici: John Grandt
Üretici Adresi: www.joomlashop.dk
AMP3Player - Demo
AMP3Player - İndir
Analog Clock
Üretici: John Grandt
Üretici Adresi: www.joomlashop.dk
Analog Clock - Demo
Analog Clock - İndir

Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0

Camp26 Visitor Data (IP, Proxy, ISP, Country, etc) 1.0 : Joomla 1.5.x ve Joomla 1.0.x iel tam uyumlu oaln bu modul ziyaretçi bilgilerini vermektedir. site ziyaretçilerinin ip, Proxy, Ülke, Tarayıcı, Sistem vb. bilgilerini ziyaretçilerinize sitenizde bu modül aracılığı ile sunabilirsiniz...

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod

SBD Akordiyon Menu 0.8.6 - J 1.0 ve J 1.5 Legacy Mod: Joomla için tasarlanmış basit bir akordiyon menu sistemi. Akordiyon menu mouse ile tetiklenerek (mouseover) veya tıklanarak kullanılabilir. Yalnızca birinci seviye uzatılabilir devamı otomatik olarak gelecektir. Şu an joomla 1.5 Legacy modu desteklemektedir.  Önce  XHTML 1.0 Transitional doğrulamasına bakıyoruz, ttp://joomla15.simplebydesign.co.uk bu adresten faydalanabiliriz. Test adresi. Gerekli modül ayarlarını ve parametreleri bulabilirsiniz.

Top