TC News Scroller - Kayan içerik (Haber) Modülü

TC News Scroller: Joomla 1.5 versiyonu için kullnbileceğiniz güzel bir kayan içerik, haber modülü. Genişliğini, boyunu, arka fonunu kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Arıca kyan içeriğe link de verebiliyorsunuz. Bu modül aracılığı ile herhangi bir kategorideki yazılarınızı kayan içerikler şeklinde yayınlayabilirsiniz.

Langtolang Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli Sözlük

Langtolang Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli Sözlük:
Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli SözlükLangtolang Çok dilli Sözlük Modülü: Langtolang Joomla 1.5.x Native uyumlu çok dilli Multilingual Dictionary 1.0 - Çok Dilli Sözlükbir sözlük modülüdür. Onlarca dili desteklemekte olan bu çok dilli sözlük modülü Barış Efe tarafından hazırlanmıştır kendisine de teşekkürü bir borç bilriz. Sözlük karşılıklı olarak şu dilleri desteklemektedir: İngilizce, Arapça, Çince, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Estonyaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İzlandaca, Endonezyaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Letonyaca, Norveççe, Portekizce, Rumence, Rusça, Slovakça, İspanyolca, İsveççe, Türkçe vb. Ayrıca modülü kurduktan sonra ayarlarından varsayılan olarak istediğiniz dili seçebiliyorsunuz. Bu modülün alt yapısı www.langtolang.com tarafından sağlanmaktadır. Oldukça başarılı olduğunu belirtebileceğim bu modül Joomla için hazırlanan modüller içerisinde en geniş kapsamlı olanıdır. Faydalı olması dileğiyle...

ArchivePro 1.1 Arşiv Modülü

archivepro1.jpgArchivePro 1.1  Arşiv modülü: 
İçeriklerinizi profosyonelce arşivlemek ve bunu ziyaretçilerinize güzel bir şekilde sunmak mı istiyorsunuz? İşte bu modül arşivlerinizi zenginleştirir ve sitenizdeki görüntüsüne profosyonellik katar. Kısacası  içeriklerinizi tablolar ve ikonlar yardımı ile sunabilirsiniz.
Bir çok özelliği metin eklemenize ve her görünümü farklı bir şekilde sunmanıza olanak sağlar. Bu modül bir site için olmassa olmazlardan diyebiliriz. Özellikle haber siteleri ve çok içerikli diğer siteler için çok uygun bir modüldür.
Joomla 1.0.x ve 1.5.x native versiyonları için kullanabileceğiniz dosyaları aşağıdaki bağlantılar aracılığı ile indirebilirsiniz. Joomla 1.5.x Native versiyonu çok yakında yayınlanacaktır.
Ayrıca aşağıdaki demo bağlantısını tıklayarak önce modülü inceleyebilir, kullanıp kullanmama konusunda karar verebilirsiniz.

Son Eklenen Haberler Modülü [Resimli]:

Son eklenen Haberler Modülü [Resimli]: Bu modül akıllıca olay tanımlarını alır resimlerini alır ve onları tekrar boyutlandırır başlık olarak yada Flaş şeklinde yayınlar. Ek olarak başka özellikleri de vardır Göster/Gizle gibi. Bu modül Joomla 1.0.x versiyonları içindir.

TextSizer Modul 1.0 - Metin Boyutlandırıcı

TextSizer Modul 1.0 : Metin Boyutlandırıcı -  Basit ama kullanışlı, ihtiyaçarınızın nispetinde metinlerinizi kültür yada büyültür. Sadece normal bir modül olarak kurup yayınlayabiliyorsunuz.
İndirmek için ücretsiz olarak üye olup indirebilirsiniz. Joomla 1.0.x versiyonları için uygundur...

Top