Yatay Üye Giriş Formu - Joomla 1.5

yotau_Joomla 1.5 kullanıcıları Joomla 1.5 kullanıcıları için yatay üye kayıt ve giriş formu. Bir çok ücretli tema ile birlikte gelen ve bu giriş formunu ücretsiz modüllerde de isteyen naısl yapabileceklerini soran bir çok Joomla kullanıcısı mevcuttu. Bunlar için ve bundan sonra yatay üye giriş formu kullanmak isteyenler için ücretsiz, kullanışlı güzel bir üye giriş ve akyıt formu modülü yayınlandı. Bu modülü kullanmak istiyorsanız tema index.php dosyasına ve temanızın xml dosyasına ufak eklemeler yapmanız gerekmektedir. 

Türkiye SüperLig Puan Durumu ve Gelecek Maç Modülleri

superligpuandurumu.jpgEğer sitenizde spor ağırlıklı bir site ise sitenizde Türkiye SüperLig Puan Durumunu ve Türkiye SüperLig Gelecek HAfta Oynanacak Maç durumlarını ziayretçilerinize sunabilirsiniz. Kullanışlı bir yapıya sahip olan bu modül sitelerinde maç sonuçlarını, oynanan ve gelecek hafta oynanacak olan maçları, puan durumlarını yayınlamak isteyenler için kolaylık sağlayacaktır.

JF Elapse - Joomla Tree Menu

joomla_flash_agac_menu.jpgJF Elapse - Joomla Tree Menu 1,0: Joomla 1.5.x için kullanabileceğimiz ağaç menü. Açılır menü de diyebiliriz. Herkes Bir çok özelliğe sahip olan bu menü modülü ücretlidir. Bu menüyü aşağıdaki özelliklerini inceleyip demosuna baktıktan sonra kullanmayı düşünürseniz 9 Euro'yu gözden çıkarmalısınız.
Bazı Özellikleri:
Modülü çoğaltık bir kaç pozisyonda yayınlayabilirsiniz.
Menüler tıklandığı zaman veya maos üzerine geldiği zaman açılabilir şeklinde ayarlanabilir.
Menü rengi, arkafon rengi, menü hareket renkleri ayarlanabilir.
menüler için icon kendiniz belirleyebilirsiniz.
Menünün boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
İstediğiniz kadar üst ve alt menü ekleeybilirsiniz.
Bu ve buna benzer bir çok özelliğe sahiptir...

Sliding Product Categories 1.0.0

Joomla 1.5.x versiyonu için kullanabileceğimiz güzel bir menü. Açılır kapanır özelliğe sahip olan bu menü Virtuemart bileşeni içindir. Virtuemart kategorilerinizi menü olarak yayınlayabilir, bu menünün açılır kapanır olmasını sağlayabilirsiniz. 

Sl

Module Virtuemart vertical menu 1.0.2

Alış verş siteniz varsa ve Virtuemart kullanıyorsanız kategorilerinizi bu modül aracılığı ile Kategorileri ve alt kategorileri açılır menü şeklinde dikey olarak yayınlayabilrisiniz. Bu modül Joomla 1.5.x uyumludur.
Top