AJ Article listing - Bölüm ve Kategori seçerek içerik listeleme modülü

Bölüm - Kategori  İçerik ListelemeBu modül özellikleri düşünüldüğünde bir çok amaç için kullanılabilir. Kullanıcılar bir spor ahber sitesini örnek alırsak, Bölüm olarak Futbol haberlerini, onun alt kategorileri olan FEnerbahçe, Galatasaray vb. kategorilerinden de Mesela Galatasaray'yı seçtiğinde galatasaratla ilgili tüm haberler sergilenecektir. Bir başka örnek vermek gerekirse; Bir çok sitede gördüğümüz Bayilerimiz sistemi. Mesela bayilerimiz listesinden Ülke seçiyoruz, daha sonra o ülkeye ait şehirleri seçiyoruz ve seçtiğimiz şehirdeki bayler listeleniyor. Mesela Ülke Türkiye, Şehir Ankara seçtiğimizde Ankara'daki bayiler lsitelenmiş olur.

Resimli, Hareketli son eklenen haberler modülü: HOT Newsflash - Free News Rotator

Haber Slayt ModülüBir çok joomla kullanıcısının sitesinde görmek istediği, özellikle haber siteleri için vazgeçilmez bir sistem olan değişen haber, resim, yazı modülü görevini yerien getirebilen bu modül tarafımızda denemiş ve tam not almıştır. Aşağıdaki demo linki sayesinde demosunu görerek sizler de kullanıp lullanmama konusunda karar verebilirsiniz. Kısacası modül içerisinde son eklenen yazı / haber başlığı, haber içeriği ve haber resmini yayınlayabilirsiniz. Ayrıca modül bu haber/yazıları slayt olarak göstermektedir. Sadece haber siteleri için değil her çeşit site için kullanılabilir siteyi görsel açıdan zenginleştirecek bir modüldür. 

Joomla - Simple Video Flash Player

yotau_Joomla için Video Flash Oynatıcı Modül: Joomla siteniz için basit, kullanışlı bir Flash Video Oynatıcı istiyorsanız bu modül tam size göre. Playlist özelliği de olan bu modül sayesinde bir çok formattaki videolarınızı gönül rahatlığı ile yayınlayabilirsiniz. Modül FLV, MP4, MP3, AAC, JPG, PNG, GIF formatlarını ve YouTube Videolarını da desteklemektedir. Modül ayarlarından videoların boyutlarınıve diğer ayarlarını yapabilirsiniz...

Article Module - Modülde İçerik Yayınama

yotau_Article Module - Eğer modül içerisinde herhangi bir yazı, haber vb. göstermek istiyorsanız bu modülü kullanabilrsiniz. Modülü yükleyin, sitenizin istediğiniz modül pozisyonunda yayınlayın. Modül ayarlarında "Select Article" menüsü var ona tıklayarak modülde yayınlamak istediğini yazıyı seçin ve kaydedin. seçmiş olduğunuz yazı modülde yayınlanacaktır...

Sade Görünümlü Dijital Saat modülü

Sade Görünümlü Dijital Saat modülü - Digital Clock Module : Joomla 1.5 kullanıcılarırının kullanabileceği sade görünümlü dijital saat modülü. 
Top