Tags: joomla, modül, flash, image, resimlerinizi, edilmiştir, test, colection, firefox

Flash Image Colection - Pro Module 1.0: Flash Resim Koleksiyonu Modülü: Bu modül resimlerinizi fade efekt (solukluk) vererek göstermenizi sağlar, Joomla 1.5.x veya Joomla 1.0.x.  JPG, GIF, PNG, BMP uzantılı resimlerinizi destekler. Kullanımı oldukça basittir. Resimlerinizi image klasörüne koyun ve modül resimlerini rasgele bir sıralama ile görüntülesin. Bu modül, FireFox, IE6, IE7 ve Opera gibi yorumlayıcılarda test edilmiştir. Aynı şekilde 1.5.0, Joomla 1.5.1, Joomla 1.5.2  Joomla 1.5.x; ve Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15 ile de test edilmiştir.

 

Flash Image Colection - Pro Module 1.0
Üretici: Denny Setiarika Pirhadi
Üretici Adresi: www.camp26.com
Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - Demo
Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - İndir
Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - Download


 

Flash Image Colection - Pro Module 1.0 - J 1.5
This module is used to showing your image collection in module folder image with Flash Fade Effect on you Joomla 1.5.x native or Joomla 1.0.x native.
This module really support for JPG, GIF, PNG, BMP images and work properly in company with jquery and mootools implementation.
It's more simple and stable to use, just put your image in image folder and then the module will shown your image collection in random order.
This Module have tested on several browser, like FireFox, IE6, IE7 and Opera. And have tested with Joomla 1.5.0, Joomla 1.5.1, Joomla 1.5.2
native for Joomla 1.5.x; also tested with Joomla 1.0.13, Joomla 1.0.15.

Tags: joomla, modül, flash, image, resimlerinizi, edilmiştir, test, colection, firefox

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

JOOMLA'NIN TARİHİ

yotau_İçerik Yönetim Sistemlerinin popülerliği her geçen gün artıyor. Bu popülerliğin içinde içerik yönetim sistemleri kendi aralarında da yarışmaya devam ediyor. İçerik Yönetim Sistemlerinin birbirleri ile yarışıyor olması elbette iyi ve biz bu yarışı hep takip edeceğiz. Kazanan ya da ileride giden kim olursa olsun sonuçta kazanan hepimiz olacağız, İnternet dünyası, web dünyası olacak.  Devamını oku...
Tags: joomla, modül, flash, image, resimlerinizi, edilmiştir, test, colection, firefox