Tags: indirip, bileşen, önceki, yardımı, göre, size, 2.1.3, alberghi, versiyondaki, varsa, hataların, kullanabilirsiniz..

ALBERGHI 2.1.3: Otel, pansiyon, kamp vb. kataloğu oluşturup bunu site üzerinden yönetmek istiyorsanız ve bu iş için bir bileşene ihtiyacınız varsa bu bileşen tam size göre. Bir önceki versiyondaki hataların giderildiği bu versiyonu aşağıdaki linkler yardımı ile indirip kullanabilirsiniz...

ALBERGHI 2.1.3
Üretici: Alberghi
Üretici Adresi:
Alberghi.joomlaitalia.com.
ALBERGHI 2.1.3  - Demo
ALBERGHI 2.1.3  - Yükle
ALBERGHI 2.1.3  - DownloadTags: indirip, bileşen, önceki, yardımı, göre, size, 2.1.3, alberghi, versiyondaki, varsa, hataların, kullanabilirsiniz..

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

JOOMLA'NIN TARİHİ

yotau_İçerik Yönetim Sistemlerinin popülerliği her geçen gün artıyor. Bu popülerliğin içinde içerik yönetim sistemleri kendi aralarında da yarışmaya devam ediyor. İçerik Yönetim Sistemlerinin birbirleri ile yarışıyor olması elbette iyi ve biz bu yarışı hep takip edeceğiz. Kazanan ya da ileride giden kim olursa olsun sonuçta kazanan hepimiz olacağız, İnternet dünyası, web dünyası olacak.  Devamını oku...
Tags: indirip, bileşen, önceki, yardımı, göre, size, 2.1.3, alberghi, versiyondaki, varsa, hataların, kullanabilirsiniz..